Zamknij

Tajemnicza śmierć 12-latka. Zmarł podczas rejsu na luksusowym statku

29.10.2019 15:27
MSC Divina
fot. Shutterstock

12-letni chłopiec z Niemiec zmarł na statku wycieczkowym MSC Divina podczas rejsu po Morzu Śródziemnym. Jego rodzice i bracia zostali poddani kwarantannie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Na pokładzie statku wycieczkowego MSC Divina zmarł 12-letni chłopiec z Niemiec - informują zagraniczne portale. 12-latak zachorował, gdy statek wypłynął z Palermo na północnym wybrzeżu Sycylii w kierunku Cagliari. Gdy stan zdrowia chłopca pogarszał się, rodzice zaalarmowali służbę ratunkową na pokładzie statku. Pomimo kilku prób reanimacji, dziecko niestety zmarło.

Jak donosi włoska gazeta „L'Unione Sarda”, rodzice chłopca i dwaj bracia chłopca trafili do szpitala w Calgiari, gdzie zostali poddani kwarantannie. Prokurator nie wszczął śledztwa ws. śmierci chłopca, ponieważ wstępne ustalenia śledczych nie wskazały udziału osób trzecich. W najbliższy poniedziałek chłopiec zostanie poddany sekcji zwłok.

Zobacz także

Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopiec był już chory, gdy wszedł na statek. - Jesteśmy głęboko zasmuceni i składamy serdeczne kondolencje rodzinie - przekazał rzecznik MSC Cruises. 

RadioZET.pl/waz.de