Zamknij

Śmierć młodej Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk

Redakcja
14.06.2017 16:58
Śmierć młodej Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk
fot. Facebook

Kolejna młoda kobieta zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Egipcie. Niemieckie media poinformowały o zagadkowym zgonie modelki i byłej Miss Saksonii Henriette Hömke. 29-latka zmarła dokładnie w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk.

Niemka zmarła w kwietniu 2017 r., lecz media o sprawie poinformowały dopiero teraz. Niemieckie portale mówią o tym, że do śmierci młodej kobiety mogły przyczynić się zaawansowana anoreksja, kłopoty z pracą oraz załamanie nerwowe spowodowane rozstaniem ze swoim partnerem.

Zaawansowana anoreksja

Wstępne ustalenia mówią o tym, że przyczyną śmierci 29-latki było osłabienie spowodowane anoreksją. Henriette miała w Egipcie uprawiać sport i właśnie podczas jednego z treningów zasłabła i upadła na ziemię. Magazyn „OK!” informuje również, że Niemka cierpiała na depresję, jednak ta informacja nie została jeszcze potwierdzona. Wiadomo jednak, że zgon nastąpił dokładnie w tym samym szpitalu, w którym zmarła Magdalena Żuk.

Miss Saksonii 2006

Henriette Hömke w 2006 roku była w związku z Ralfem Fährmannen, bramkarzem niemieckiego klubu piłkarskiego Schalke 04. W tym samym roku uzyskała tytuł Miss Saksonii.

Niemiecki dziennik „Bild Zeitung” przytacza słowa dziadka Henriette, który twierdzi, że jego wnuczka od długiego czasu chorowała na anoreksję. – Kiedy widzieliśmy się po raz ostatni pod koniec marca, była już bardzo słaba. Jej nogi były tak chude, jak moje ręce – komentuje Rudi Hömke.

Geleria zdjęć Henriette Hömke:

Oto inne historię niewyjaśnionych śmierci młodych Polek. Zobacz, co łączy wszystkie sprawy:

Zobacz także

RadioZET.pl/Bild.de/Interia.pl/Pikio.pl/strz