Zamknij

Śmigłowiec spadł do wody obok kąpiących się ludzi. „Przerażające doświadczenie”

20.02.2022 09:53

Śmigłowiec z trzema osobami na pokładzie spadł do Oceanu Atlantyckiego w pobliżu zatłoczonej plaży w Miami Beach w stanie Floryda. Dwie osoby zostały poszkodowane. Policja opublikowała nagranie pokazujące całe zdarzenie.

Wypadek w Miami Beach
fot. Twitter/Miami Beach Police

Wypadek zdarzył się w sobotę niedaleko plaży w Miami Beach w stanie Floryda. CNN przekazała informację Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA), że do oceanu spadła lekka maszyna Robinson R44. Policja podała, że w momencie katastrofy śmigłowcem leciały trzy osoby, ale nie ustalono, kto był pilotem.

Ucierpiało dwóch pasażerów. Zostali oni przetransportowani do szpitala. Ich stan jest stabilny. Trzeciej osobie nic się nie stało. Nie ucierpiał również nikt z kąpiących się i wypoczywających na plaży.

Śmigłowiec spadł do wody obok zatłoczonej plaży w Miami Beach

Policja udostępniła w sieci nagranie wypadku. Na filmie widać helikopter, który spadł do oceanu tuż obok kąpiących się ludzi. 

Jeden z plażowiczów, Sean Adams, odpoczywający w Miami Beach ze swoją żoną, opisał katastrofę jako „przerażające doświadczenie”. Adams, który jest mechanikiem lotniczym, powiedział, że helikopter „kilkakrotnie przelatywał tam i z powrotem”, aż spadł do wody. - Stało się to 50 metrów od plaży, tuż obok ludzi. Niesamowite, że nikt nie został ranny - powiedział w rozmowie z telewizją WPLG. 

Przyczyny wypadku na razie nie są znane. Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku śledztwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/CNN/WPLG