Zamknij

Seryjny morderca kobiet wyszedł z więzienia. Po kilku miesiącach zabił ponownie

20.12.2019 10:15
Pumpuang
fot. PAP/EPA

Somkid Pumpuang nazywany ''Kubą Rozpruwaczem" z Tajlandii został aresztowany w związku z kolejnym morderstwem. 55-letni seryjny morderca kilka miesięcy temu wyszedł na wolność za dobre sprawowanie. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Somkid Pumpuang został skazany na dożywocie za zabójstwo pięciu kobiet w 2005 roku. Wszystkie ofiary pracowały jako piosenkarki w klubach nocnych lub masażystki w hotelach. 55-latek został zwolniony z więzienia w maju br. za dobre sprawowanie. Seryjnego mordercę nazwano ''doskonałym więźniem''. 

Somkid Pumpuang wrócił na listę osób poszukiwanych w Tajlandii pod zarzutem zabicia szóstej osoby w Khon Kaen. 51-letnia Rasamee Mulichand została znaleziona martwa w swoim domu. Śledczy twierdzą, że Somkid zaprzyjaźnił się z kobietą na Facebooku. Seryjny morderca udawał prawnika. Na początku grudnia wprowadził się do domu 51-latki. 

Zobacz także

Tajska policja opublikował zdjęcie Somkida na swojej stronie na Facebooku. 55-latek został rozpoznany w pociągu przez jedną z pasażerek. Młoda kobieta zauważyła charakterystyczną bliznę na twarzy Somkida. Policja aresztowała mężczyznę na stacji Pak Chong około godziny 10:45. 

RadioZET.pl/BBC