Zamknij

Obsługa hotelu zgwałciła turystkę. ''Kiedy wróciłam, moja mama zniknęła"

Redakcja
24.01.2019 19:18
Obsługa hotelu zgwałciła turystkę. ''Kiedy wróciłam, moja mama zniknęła"
fot. Shutterstock

50-letnia Brytyjka została brutalnie zgwałcona przez pięciu mężczyzn we włoskim kurorcie Meta di Sorrento. Obsługa hotelu miała podać jej w drinku tabletkę gwałtu. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

50-latka pojechała do włoskiego Sorrento po śmierci męża. W podróży towarzyszyła jej 20-letnia córka. Podczas ostatniej nocy, kobiety zamówiły w hotelowym barze drinki. Córka Brytyjki poczuła się źle i poszła do toalety zwymiotować. ''Kiedy wróciłam, moja mama zniknęła" - mówi. 

Jak ustalili prokuratorzy, Brytyjkę zaprowadzono do pokoju w pobliżu basenu, gdzie została kilkakrotnie zgwałcona przez pięciu mężczyzn z obsługi hotelowej. 

Zobacz także

Kobieta zgłosiła atak policjantom po powrocie do Wielkiej Brytanii. Próbki DNA i testy narkotykowe zostały wysłane do włoskich śledczych. Lokalna policja z Sorrento zatrzymała mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat. 

Pracownicy włoskiego hotelu nie przyznają się do winy. Twierdzą, że kobieta zgodziła się na grupowy stosunek. Jak podają brytyjskie media, mężczyźni udostępnili w mediach społecznościowych nagranie wideo z brutalnego gwałtu. Śledczy podkreślają, że ułatwiło im to schwytanie seksualnych przestępców. 

RadioZET.pl/Mirror/DG