Zamknij

Starsza kobieta uniknęła śmierci na przejeździe kolejowym. Zadecydowały sekundy [WIDEO]

Redakcja
26.03.2017 14:17
pociag kobieta
fot. screen/youtube

Nagrania z przejazdów kolejowych, obrazujące lekceważenie opuszczonych szlabanów i migającej sygnalizacji świetlnej przez kierowców samochodów nieraz budzą grozę. Tym razem dreszcz emocji wywołało nagranie z udziałem starszej kobiety z New Jersey w Ameryce. Cała historia zakończyła się szczęśliwie.

Film nakręcony przez samochodową kamerkę został opublikowany w sieci przez amerykańską policję i stację telewizyjną CBS News. Właściciel pojazdu, który zatrzymał się przed przejazdem kolejowym, zobaczył bardzo wolno podążającą po torach starszą kobietę.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

- Jednocześnie spostrzegłem, że do przejazdu zbliża się pociąg. Wbiegłem na torowisko i pociągnąłem ją za ramię. Bała się, myślała, że chce coś jej zrobić - mówi mężczyzna.

Miejscowa policja poinformowała, że staruszce na szczęście nic się nie stało. Po rutynowych badaniach w szpitalu, została wypuszczona do domu.

Jednocześnie funkcjonariusze zaapelowali, aby zachowywać szczególną ostrożność w pobliżu kolejowych przejazdów. Tyczy się to nie tylko mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ale również Polski, gdzie bardzo często dochodzi to tragicznych zdarzeń na torowiskach.

RadioZET.pl/huffingtonpost/DG