Zamknij

Strzelanina w Salem. Napastnik wziął zakładników. Nie żyje kilka osób

29.09.2020 12:36
Strzelanina w Salem w Oregonie
fot. Fox19/ Screen

Strzelanina w Salem w Oregonie. Zginęło kilka osób, w tym m.in. mężczyzna podejrzany o uprowadzenie zakładników. Nie podano jednak ani dokładnej liczby zastrzelonych osób, ani informacji o tym, kto oddał pierwsze strzały.

Strzelanina w Salem w Oregonie. Jak podają lokalne media, policja podjęła interwencję po otrzymaniu zgłoszenia o mężczyźnie, który miał wziąć zakładników.

Zanim doszło do wymiany ognia, policyjny negocjator rozmawiał z podejrzanym przez telefon. Potem w niewyjaśnionych na razie okolicznościach padły strzały.

Strzelanina w Salem w USA. Kilka osób nie żyje

"W trakcie incydentu zostały oddane strzały. Ostatecznie zginęło kilka osób, w tym podejrzany" - napisano w oświadczeniu urzędu szeryfa hrabstwa Marion, cytowanym przez dziennik "The Oregonian".

Zobacz także

Nie podano ani liczby zastrzelonych osób, ani informacji o tym, kto oddał pierwsze strzały. Wiadomo jedynie, że strzelał co najmniej jeden funkcjonariusz policji.

Jak donosi portal Oregonlive, dochodzenie w sprawie wszczęła policja stanowa, zaś uczestniczący w akcji policjanci zostali wysłani na urlop na czas trwania dochodzenia.

Zobacz także

RadioZET.pl/ PAP/ Twitter