Zamknij

Studentka wysłała swojemu byłemu pikantne zdjęcia z nowym partnerem. Tragiczny finał

Redakcja
08.12.2017 11:20
Studentka wysłała swojemu byłemu pikantne zdjęcia z nowym partnerem. Tragiczny finał
fot. Facebook

Sarah Bramley wysłała swojemu byłemu partnerowi seksowne zdjęcie z nowym ukochanym. Ten w przypływie emocji, przyjechał taksówką pod jej dom i jednym ciosem nożem zamordował 33-latka.

Zagłosuj

Masz dobre relacje ze swoimi byłymi partnerami?

Liczba głosów:

Studentka mieszkająca na co dzień w Darlington, w hrabstwie Durham w Wielkiej Brytanii, nie spodziewała się, że aż tak zdenerwuje swojego „ex”, wysyłając mu swoje zdjęcie z nowym partnerem. 33-latek zabił swojego rówieśnika, który ugodzony nożem, wykrwawił się na śmierć.

Zbrodnia przez zazdrość

David Sanders został oskarżony o zabójstwo. Na rozprawie w sądzie tłumaczył się, że zrobił to przez zazdrość. – Byłem bardzo smutny i zły. Kochałem ją. To nie było przyjemne, kiedy zobaczyłem ją w takiej sytuacji. Byłem na nich wściekły – tłumaczył.

Niezdecydowana kochanka

Według ustaleń śledczych, mężczyzna przyjechał pod dom swojej byłej, gdy tylko zobaczył jej zdjęcie. Gdy nowy ukochany wychodził z mieszkania, Sanders rzucił się na niego z nożem. – Ona Cię tylko wykorzystała. Cały czas pisała do mnie i dzwoniła – krzyczał, zadając śmiertelny cios. Podczas rozprawy okazało się jeszcze, że kobieta nie mogła się zdecydować na jednego z partnerów i spotykała się z dwoma jednocześnie.

Zdjęcia Sary Bramley i jej partnera:

Zobacz także

RadioZET.pl/DailyMail/strz