Zamknij

Próbował zjeść 50 surowych jajek. Nietypowe wyzwanie zakończyło się tragicznie

05.11.2019 16:06
Umarł po zjedzeniu jajek
fot. Shutterstock

42-letni mieszkaniec indyjskiego stanu Uttar Pradesh założył się ze swoim znajomym, że zje w jego obecności 50 surowych jajek. Nagrodą, na którą umówili się mężczyźni, było dwa tysiące rupii (ok. 107 zł). Nietypowe wyzwanie zakończyło się jednak tragicznie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tragedia miała miejsce w mieście Jaunpur w indyjskim stanie Uttar Pradesh. Subhash Yadav wybrał się ze swoim przyjacielem na lokalny bazar. Jak donoszą miejscowe media, w pewnym momencie, między mężczyznami doszło do poważnej sprzeczki, w efekcie której, jeden z mężczyzn rzucił drugiemu nietypowe wyzwanie. Yadav miał zjeść... 50 surowych jajek.

Zobacz także

42-latek nie wahał się i od razu przeszedł do wykonania zadania. Nagrodą, na jaką mężczyźni się umówili, było dwa tysiące rupii, czyli około 107 zł.

Wspinacz spadł w przepaść. Telefon transmitował tragedię na YouTube

Do pewnego momentu Subhash Yadav z powodzeniem pochłaniał kolejne surowe jajka. Wydawało się, że jego organizm doskonale radzi sobie z trudnym zadaniem i mężczyzna bez problemu wygra zakład.

Yadav stracił jednak przytomność chwilę po zjedzeniu 41 jajka. Świadkowie zdarzenia, zebrani na miejscowym bazarze, natychmiast przewieźli go do szpitala. Po kilku godzinach mężczyzna zmarł.

Zobacz także

Lekarze nie mieli wątpliwości, że do zgonu 42-latka przyczyniła się zbyt duża ilość zjedzonych, surowych jajek.

RadioZET.pl/ DailyMail