Zamknij

Szczur rzucił się na twarz dziecku. Zakrwawiony dwulatek trafił do szpitala

26.09.2022 15:45

Szczur zaatakował dwuletniego chłopca, który spał w łóżeczku w mieszkaniu w Liverpoolu. Dziecko doznało groźne wyglądających obrażeń twarzy i musiało trafić do szpitala. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

szczur zaatakował dziecko
fot. Shutterstock

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Liverpoolu. W wynajmowanym mieszkaniu szczur wszedł do pokoju małego dziecka i rzucił mu się na twarz. Sprawę nagłośniła w mediach matka dziecka.

Gdy kobieta weszła do pokoju swojego synka, chłopiec miał zakrwawioną twarz i płakał. Początkowo nie było jasne, co się stało. Po chwili matka chłopca zauważyła w pomieszczeniu wielkiego szczura, który przebiegł obok jej nóg.

Szczur zaatakował dziecko. Dwulatek trafił do szpitala

Dziecko trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami twarzy, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Lekarze wykluczyli także ryzyko zakażenia.

- To było jak coś z koszmaru lub horroru, wciąż jestem przez to przerażona - powiedziała kobieta w rozmowie z "Liverpool Echo". Rodzina zdecydowała się wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania z obawy przez kolejnymi atakami szczurów.

Miejscowe władze przeprowadziły już kontrolę kanalizacji i przyznały, że jest poważny problem z obecnością gryzoni. Służby obiecały, że sprawa zostanie niebawem rozwiązana.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Echo Liverpool/ Daily Mail