Zamknij

19-latka została znaleziona martwa. Obok niej leżało pięciomiesięczne dziecko

Redakcja
05.03.2019 15:19
19-latka została znaleziona martwa. Obok niej leżało pięciomiesięczne dziecko
fot. Yahoo

Młoda mama została znaleziona martwa na kanapie w swoim domu. Obok zwłok kobiety leżał jej pięciomiesięczny synek. Nastolatka zmarła z powodu cukrzycy – podają brytyjskie media. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

19-letnia Courtney Newlands zmarła w swoim mieszkaniu w Glasgow w zeszłym tygodniu – donosi „The Evening Times”. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że przyczyną śmierci nastolatki były komplikacje związane z cukrzycą typu 1.  

Tydzień przed śmiercią nastolatki z mieszkania wyprowadził się jej partner. Po kilku dniach 19-latka przestała kontaktować się z najbliższymi. Zaniepokojona rodzina postanowiła odwiedzić córkę. Gdy Courtney nie otwierała drzwi, na miejsce wezwano patrol policji. Po wyważeniu drzwi dokonano strasznego odkrycia. Martwa 19-latka leżała na kanapie, a tuż obok niej, w dziecięcym łóżeczku pięciomiesięczny syn Declan Junior.

Jak podaje „The Evening Times”, odwodniony chłopiec został przewieziony do szpitala. Niemowlę żyło przez dwa dni bez jedzenia i picia. Declan czuje się już dobrze i przebywa pod opieką siostry 19-latki. 

Zobacz także

Rodzina Courtney Newlands czeka na szczegółowe wyniki sekcji zwłok 19-latki, które jednoznacznie wskażą przyczynę jej śmierci. Nastolatka od dziecka chorowała na cukrzycę. W tym czasie dwukrotnie poroniła i prawie zmarła po jednym z poronień.

RadioZET.pl/DG