Zamknij

Mężczyzna nie zgodził się na trójkącik. Odgryzła mu... jądro!

Redakcja
09.12.2017 21:06
Mężczyzna nie zgodził się na trójkącik. Odgryzła mu... jądro!
fot. East News

Do nietypowego finału kłótni doszło w Szkocji. 43-letnia Włoszka musi wypłacić odszkodowanie byłemu kochankowi, któremu odgryzła... jądro! Kuriozalne zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu ofiary w Edynburgu.

Jak podaje portal BBC.com, w maju 2016 roku Nunzia Del Viscio, jej chłopak Palma oraz dwóch obywateli Włoch wybrało się do nocnego klubu. Znajomi w trakcie nocnej zabawy postanowili przenieść się do mieszkania Palmy. 

Podczas imprezy towarzystwo nie stroniło od alkoholu. Około 4 nad ranem Włoszka po zażyciu narkotyków przyszła do sypialni swojego chłopaka i oznajmiła, że ma ochotę na trójkącik. Mężczyzna odmówił, co nie spodobało się jego partnerce. Kobieta w przypływie gniewu niszczyła wszystko co napotkała na swojej drodze. Palma zażądał, by wyszła i rzucił w jej stronę ubranie. 43-latka wpadła w większą furię i zaatakowała kochanka.

Zobacz także

''Zaczęliśmy się kłócić, a ona ugryzła mnie w lewe jądro. Uderzyłem ją raz czy dwa i odepchnąłem. Wtedy odgryzła mi jądro'' – mówił na łamach thescottishsun.co.uk mężczyzna.

Kobieta tłumaczyła w zeznaniach, że działała w obronie własnej, bo mężczyzna bił ją i popychał. ''Pamiętam tylko ten dźwięk i krew ściekającą z moich ust'' – opowiadała Viscio. Wobec Włoszki zastosowano ograniczenie wolności osobistej. 

RadioZET.pl/BBC/DG