Zamknij

Norwegia: celnicy znaleźli sex-lalki przypominające dzieci

Redakcja
07.03.2017 15:26
Norwegia: celnicy znaleźli sex-lalki przypominające dzieci
fot. Flickr

21 - tyle gumowych sex-lalek skonfiskowała norweska służba celna. Nie chodzi jednak o wtrącanie się w życie erotyczne mieszkańców, a mocno niepokojący fakt, że "zabawki" swoim wyglądem przypominały dzieci. 

Z danych Norweskiej Służby Kryminalnej (KRIPOS) wynika, że zamawiający ten osobliwy produkt byli już wcześniej skazani za przestępstwa na tle seksualnym.

Od jesieni 2016 roku zlokalizowano 20 sztuk zabawek, które swoim wyglądem łudząco przypominają dzieci.

Adresatami paczek byli mężczyźni w wieku 18-60 lat, pochodzący z różnych środowisk.

Jørn Ferner Bergersen, zastępca dyrektora Wydziału Wywiadu Służby Celnej przyznaje, że służby są "zaniepokojone i zszokowane" swoim odkryciem.

Lalki mierzą około metr wysokości. Niektóre z nich były owinięte kocykami i miały na sobie dziecięce ubranka. Są wykonane w bardzo realistyczny sposób. KRIPOS alarmuje, że korzystanie z lalek może przełamywać bariery w kwestii molestowania małoletnich.

Informacja o zabezpieczeniu erotycznych gadżetów została podana do wiadomości opinii publicznej, ponieważ istnieje obawa rozwoju tego procederu.

Obecnie policja prowadzi śledztwo w sprawie czterech przypadków zamawiania i posiadania sex-lalek. Jedna z podejrzanych osób przebywa w areszcie od dwóch tygodni.

RadioZET.pl/Moja Norwegia/KM