Zamknij

Uczeń zgwałcił w sali lekcyjnej nauczycielkę. „Nie mógł oprzeć się jej ciału”

Redakcja
08.11.2018 10:25
Uczeń zgwałcił w sali lekcyjnej nauczycielkę. „Nie mógł oprzeć się jej ciału”
fot. Shutterstock

19-letni imigrant z Syrii został oskarżony o zgwałcenie nauczycielki w liceum w południowej Szwecji. Jak informują miejscowe media, chłopak groził rodzinie kobiety na Snapchacie. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Nauczycielka ze szkoły w miejscowości Nässjö nieopodal Jönköping została zaatakowana w sali lekcyjnej. 19-latek zabarykadował drzwi i zmusił kobietę do stosunku seksualnego. Z informacji przekazanych przez śledczych wynika, że uczeń przez kilka tygodni molestował nauczycielkę i groził jej gwałtem. W prywatnych wiadomościach na Snapchacie ostrzegał, że gdy nie zgodzi się na seks, porwie jej członka rodziny. 

Po gwałcie, do którego doszło w połowie września, 30-letnia nauczycielka napisała o dramacie na swoim blogu. Kobieta błagała 19-latka, by przestał. Ten miał jej odpowiedzieć, że „nie może oprzeć się jej ciału” – czytamy w „Daily Mail”. 

19-latek urodzony w syryjskim Damaszku przybył do Szwecji kilka lat temu. Rodzina nastolatka broni go w lokalnych mediach, twierdząc, że gwałt „mógł być nieporozumieniem między nim a nauczycielką”.

– Mój syn nie jest taki. Jesteśmy tradycyjną rodziną, a on nigdy by czegoś takiego nie zrobił – powiedziała matka 19-latka. 

Zobacz także

Nastolatek jest znany szwedzkiej policji. W przeszłości był aresztowany w związku z wieloma incydentami: kradzieżami sklepowymi i przestępstwami narkotykowymi.  

RadioZET.pl/DG