Zamknij

Tajemnicza śmierć dwóch atrakcyjnych turystek. 22- i 27-latka znalezione martwe w hostelu

Redakcja
16.11.2017 18:27
Tajemnicza śmierć dwóch atrakcyjnych turystek. 22- i 27-latka znalezione martwe w hostelu

Dwie turystyki zostały znalezione martwe w hostelu w miejscowości Kampot w Kambodży. 22-letnia Natalie Seymour z Wielkiej Brytanii i jej przyjaciółka 27-letnia Abbey Amisola z Kanady zmarły w tajemniczych okolicznościach. Ich śmierć potwierdziło już brytyjskie i kanadyjskie MSZ.

Zagłosuj

Chciałybyś/Chciałabyś zwiedzić Kambodżę?

Liczba głosów:

Przyjaciółki podróżowały po popularnych wśród turystów miejscowościach w Kambodży. We wtorek 14 listopada nocowały w Monkey Republic Guest House w miejscowości Kampot. Gdy rano obsługa weszła, aby zmienić pościel, natknęła się na dwa ciała. – Możliwe, że mogły umrzeć po zażyciu dostępnego bez recepty leku, gdy zachorowały na nieznaną dolegliwość układu pokarmowego – podaje dziennik „The Sun”.

Śmierć turystek

Jak na razie udało się ustalić, że 22- i 27-latka przed śmiercią cierpiały na biegunkę i wymioty. – Sprawę bada policja, ale nie widzimy w ich śmierci niczego, co mogłoby sugerować zabójstwo – komentował właściciel hostelu, w którym były zameldowane.

Zmarły w hostelu

Kambodża jest popularnym miejscem wśród młodych turystów ze względu na niskie ceny i słoneczną pogodę przez cały rok. Miasto Kampot, gdzie zmarły Brytyjka i Kanadyjka, położone jest kilka kilometrów od wybrzeża Zatoki Tajlandzkiej.

Zdjęcia turystek i miejsce, gdzie znaleziono ciała:

RadioZET.pl/mirror.co.uk/TheSun/strz