Zamknij

Teksas: Śmierć 3-latki, która nie chciała wypić mleka. Ojciec zmienia zeznania

Redakcja
25.10.2017 12:43
Teksas: Śmierć 3-latki, która nie chciała wypić mleka. Ojciec zmienia zeznania
fot. Twitter/Amanda Guerra

Ciało 3-letniej Sherin Matthews znaleziono niedaleko jej domu w stanie Teksas. Dziewczynka miała zaginąć po tym, jak nie chciała wypić mleka, co zdenerwowało jej ojca. Teraz na jaw wychodzą nowe okoliczności w tej sprawie.

37-letni ojciec małej dziewczynki początkowo zeznał, że nie chciała wypić mleka, więc za karę kazał jej stanąć obok domu w środku nocy. Po kilkunastu minutach dziewczynka miała zniknąć. Na drugi dzień ojciec zgłosił jej zaginięcie policji. Ostatecznie ciało dziewczynki odnaleziono po kilku dniach w pobliżu jej domu.

Zobacz także

Jako że te zeznania połączyły go ze śmiercią córki, sprawa wyjątkowo oburzyła Amerykanów. Teraz telewizja Fox News donosi, że mężczyzna zmienił wersję wydarzeń. Początkowo usłyszał zarzuty narażenia życia swojego dziecka. Zmieniono je na bezpośrednie wyrządzenie krzywdy. Dlaczego?

37-letni mieszkaniec Teksasu teraz twierdzi, że dziewczynka ostatecznie wypiła mleko. Jednak przy tym zadławiła się i straciła oddech. Jej ojciec Wesley Mathews miał ją zmusić fizycznie do wypicia mleka. Mężczyzna po tym, jak zobaczył, że dziewczynka nie żyje, ukrył jej ciało poza domem. 

Zobacz także

3-latka została adoptowana przez Amerykanów z sierocińca w Indiach. 

RadioZET.pl/Fox News, Gazeta.pl/KM