Zamknij

27-latka brutalnie zabiła ciężarną kobietę. Wycięła z jej brzucha noworodka

06.10.2022 14:56

27-letnia Taylor Rene Parker brutalnie zamordowała ciężarną 21-latkę. Gdy ciężko ranna kobieta konała, Parker wycięła z jej brzucha nienarodzone dziecko. Podczas zatrzymania przez policję kobieta przekonywała, że jest matką noworodka i urodziła w samochodzie na poboczu drogi. Sąd w Teksasie skazał ją właśnie za zabójstwo.

brutalne zabójstwo
fot. Policja

Do makabrycznej zbrodni doszło w 2020 roku. Taylor Rene Parker zaatakowała ciężarną 21-latkę. Młoda kobieta była wówczas w siódmym miesiącu ciąży. Parker zaatakowała ją młotkiem, a następnie wielokrotnie dźgnęła nożem. Gdy 21-letnia Reagan Michelle Simmons-Hancock jeszcze żyła, 27-latka wycięła z jej brzucha nienarodzone dziecko.

Po dokonaniu zbrodni Parker zabrała dziecko i odjechała zostawiając ciężko ranną kobietę. Zaledwie kilkanaście kilometrów dalej została jednak zatrzymana przez policję. Próbowała przekonać funkcjonariuszy, że to ona jest matką noworodka. Jak mówiła, urodziła w samochodzie na poboczu drogi.

Teksas. Zabiła ciężarną 21-latkę i wycięła jej dziecko

Policjanci zabrali kobietę i dziecko do szpitala. Na miejscu okazało się, że noworodek nie żyje. Taylor Rene Parker nie chciała współpracować z medykami i odmówiła przeprowadzenia badań. Sytuacja ta mocno zaniepokoiła śledczych, którzy szybko wyjaśnili, jaka prawda kryje się za tragedią.

Okazało się, że 27-latka nie mogła mieć dzieci, a za wszelką cenę chciała zajść w ciążę, aby zatrzymać przy sobie chłopaka. Przed dokonaniem zbrodni przez wiele miesięcy symulowała, że spodziewa się dziecka. Informacje o swojej ciąży zamieszczała także w mediach społecznościowych. Posłużyło jej do tego m.in. sfałszowane badanie USG.

Proces kobiety trwał trzy tygodnie. 12 osobowa ława przysięgłych jednogłośnie uznała, że Taylor Rene Parker jest winna morderstwa. Ogłoszenie wyroku nastąpi 12 października. Prokuratorzy domagają się dla kobiety kary śmierci.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ Washington Post