Zamknij

Małe dziecko biegało po elewacji kilkanaście metrów nad ziemią. Wideo szokuje

08.01.2020 22:04
Małe dziecko biegało po elewacji kilkanaście metrów nad ziemią. Wideo szokuje
fot. I Love Tenerife/Facebook printscreen

Szokujące wideo przyprawia o zimne dreszcz. Nagrała je belgijska turystka, wypoczywająca w hotelu w jednym z kurortów na Wyspach Kanaryjskich. Widać na nim malutką dziewczynkę, która… przechadza się kilkanaście metrów nad ziemią po elewacji hotelu. Nagranie w ekspresowym tempie obiegło sieć. Na szczęście, nie doszło do żadnej tragedii i dziecku nic się nie stało.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Belgijska turystka, która spędzała swój urlop na Teneryfie, w pewnym momencie dostrzegła kilkuletnie dziecko, spacerujące po fragmencie elewacji hotelu. Kobieta nagrała film i zamieściła go w mediach społecznościowych. Do incydentu doszło w zeszły weekend.

Zobacz także

Nagranie zostało wykonane z tego samego kurortu, z pokoju naprzeciwko. Rodzice dziewczynki, która postanowiła wybrać się na niebezpieczny spacer, w tamtym momencie brali prysznic.

Na szczęście dziewczynka nie ucierpiała

Nagranie naprawdę przeraża. Kilkulatka przeszła po elewacji budynku, idąc od okna do sąsiedniego balkonu i wróciła z powrotem – łącznie pokonała kilkanaście metrów, będąc kilkanaście metrów nad ziemią. Na wideo widać dodatkowo, jak dziewczynka biegnie i podskakuje.

Zobacz także

W sprawie zaalarmowano ochronę hotelu. Dziecko na szczęście wyszło z całego zdarzenia cało.

Zobacz także

Na nagraniu widać, jak malutkie dziecko spaceruje kilkanaście metrów nad ziemią po fragmencie elewacji. Pokonało ono drogę kilkunastu metrów od okna na zewnątrz budynku, idąc w stronę balkonu i z powrotem.

 

RadioZET.pl/Facebook-I Love Tenerife/tvp.info.pl