Zamknij

Tragedia na Karaibach. Turystka zamordowana przez miejscowego

Redakcja
19.03.2018 15:41
To miały być wymarzone wakacje
fot. Facebook

To były długo wyczekiwane wakacje na Karaibach dla małżeństwa Amerykanów. Niestety urlop przerwała tragedia, która spotkała 39-latkę. Kobieta została wciągnięta do lasu przez miejscowego przestępcę, następnie zgwałcona i zamordowana.

Zagłosuj

Uważasz, że zaostrzenie prawa karnego zmniejszyłoby w Polsce liczbę przestępstw?

Liczba głosów:

Mimo że od tragedii minęły już dwa lata, dopiero teraz Brian Melito był w stanie opowiedzieć, co spotkało jego żonę na karaibskiej Grenadzie. 39-latka wybrała się z mężem na plażę. W pewnym momencie podbiegł do niej lokalny przestępca i przykładając nóż do szyi, zaciągnął kobietę w głąb dżungli.

Wakacje na Grenadzie

Amerykanka krzyknęła do męża, aby uciekał. Ten nie wiedząc, co zrobić, początkowo szedł za swoją żoną, ale w końcu zdecydował się, że zawróci i pobiegnie do hotelu po pomoc. Po jakimś czasie wraz z policjantami dostrzegli między krzakami kobietę, niestety już nie żyła.

Gwałt i morderstwo

Śledztwo wykazało, że 39-latka została zgwałcona przed tym, jak napastnik wbił jej nóż w serce. Mordercą okazał się lokalny recydywista, który krótko przed zdarzeniem wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał 15-letni wyrok za gwałt na dziecku. Tym razem został skazany na dożywocie. — Zawsze będę żałował tego, co zrobiłem — powiedział mąż zmarłej Brian Melito w rozmowie z DailyMailTV.

Sprawca i miejsce zbrodni:

Miejsce zbrodni i sprawca
fot. Twitter

RadioZET.pl/Fakt24.pl/dailymail.co.uk/strz