Zamknij

Tragedia na torze gokartowym. Długie włosy 28-latki wkręciły się w rozpędzone koło

Redakcja
16.02.2018 23:21
Tragedia na torze gokartowym. Długie włosy 28-latki wkręciły się w rozpędzone koło
fot. Youtube

Tragicznie zakończyła się rodzinna wycieczka na tor gokartowy w Pinjore w Indiach. Małżeństwo z dzieckiem i babcią chciało miło spędzić czas, ścigając się ze sobą. W pewnym momencie długie włosy 28-latki wplątały się w pędzące koło. Kobieta zmarła w szpitalu.

Zagłosuj

Jechałeś/-aś kiedyś gokartem?

Liczba głosów:

Puneet Kaur jechała w gokarcie ze swoim mężem, próbując dogonić swojego syna, który jechał razem z babcią. Para nie zdążyła przejechać jednego okrążenia, ponieważ włosy 28-latki wkręciły się w tylne koło. Prędkość była tak duża, że kobiecie zerwało skórę z głowy. – Mąż Puneet zaniemówił. Jego żona w ciągu jednej sekundy została oskalpowana – podaje brytyjski „The Sun”.

Jazda z rozpuszczonymi włosami

Świadkowie w rozmowie z reporterem tamtejszej stacji telewizyjnej mówili, że kobieta przez cały czas głośno krzyczała i nie straciła przytomności. Na miejsce została wezwana karetka, jednak mimo tego, że ranna natychmiast znalazła się w szpitalu, nie udało się jej uratować.

Nieszczęśliwy wypadek

Wstępne śledztwo wykazało, że organizator nie ponosi winy, gdyż 28-latka w nieprawidłowy sposób zabezpieczyła swoje włosy w kasku. Zabronione bowiem było jeżdżenie na torze w rozpuszczonych włosach.

Podobna historia miała miejsce w Polsce, gdy w 2016 r. na torze gokartowym w Augustowie 17-latce wkręciły się włosy w silnik. Nastolatka przeżyła, jednak, jak podaje „Fakt24” operacja oczyszczenia jej czaszki zajęła 16 godzin.

RadioZET.pl/Fakt24/TheSun/strz