Zamknij

Tragedia w Argentynie. Strzelba wystrzeliła, gdy napastnik przeskakiwał przez płot [FOTO]

Redakcja
23.05.2018 11:32
Argentyna
fot. Twitter

Tragiczny finał kłótni zazdrosnych kochanków w General Pinedo w Argentynie. Mężczyzna wtargnął ze strzelbą na posesję swojej byłej partnerki, chcąc rozprawić się z jej nowym wybrankiem. Gdy uciekał przez płot, broń wystrzeliła prosto w niego i mimo akcji ratunkowej zmarł.

W piątek 18 maja Anibal Fernandez, dowiedziawszy się, że jego była partnerka zaczęła spotykać się z innym mężczyzną, chwycił za strzelbę i zjawił się na jej posesji. Tam – jak relacjonuje argentyńska policja – furiat czterokrotnie postrzelił Daniela Camposa. Mężczyzna został ranny w rękę i klatkę piersiową.

Strzelba wystrzeliła na płocie

Napastnik po wszystkim zarzucił strzelbę na ramię i postanowił uciec przez wysoki płot. Gdy wspinał się po ogrodzeniu, strzelba niefartownie wystrzeliła prosto w jego brzuch. Mężczyzna zawisł na płocie, a widząc przerażającą scenę, rodem z horroru, sąsiedzi zaalarmowali policję i pogotowie.

Tragiczny finał awantury

Niestety Argentyńczyka nie udało się już uratować. Daniel Campos natomiast cudem przeżył i trafił do szpitala, gdzie po zabiegu lekarze ocenili jego stan jako stabilny. Policyjne śledztwo ma ustalić bardziej szczegółowe okoliczności tragedii w General Pinedo.

Argentyńskie media opublikowały drastyczne zdjęcia (+18):

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl/dailymail.co.uk/scallywagandvagabond.com