Zamknij

Tragedia w USA. Czterolatek zastrzelił młodszego braciszka podczas zabawy

Redakcja
23.05.2018 17:50
Czterolatek nie żyje
fot. Twitter+Youtube

Tragedia w amerykańskim stanie Wirginia. Dwulatek został śmiertelnie postrzelony przez swojego czteroletniego brata podczas zabawy. Policjanci i prokurator ustalają, skąd dziecko wzięło broń.

Rodzice dwuletniego Tylera Aponte nie mogą pogodzić się z tym, co spotkało ich dziecko. We wtorek, 22 maja w niejasny dotąd sposób czterolatek, bawiąc się z bratem, strzelił do niego.

Tragedia w USA

Sąsiadka rodziny w rozmowie ze stacją WVIR-TV twierdziła, że nie ma szans, aby rodzice zostawili pistolet w dostępnym dla dzieci miejscu. Policja z hrabstwa Louisa w stanie Wirginia przesłuchuje rodzinę zmarłego chłopca.

Dwulatek postrzelony przez brata

Cała lokalna społeczność jest poruszona tym, co się stało. — To katastrofalne i miażdżące. Przyjeżdżasz na miejsce i widzisz taką masakrę. Można sobie tylko wyobrazić, przez co przechodzą teraz rodzice — mówił mjr Donnie Lowe, szeryf hrabstwa Louisa.

Wstępne ustalenia śledczych mówią o tym, że chłopiec myślał, że pistolet, który trzyma w dłoni, jest zabawką. Śledztwo ma ustalić, skąd wziął się w jego rękach.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24/ nbc29.com/strz