Zamknij

Turystka zgwałcona na rajskiej plaży. Tuż obok wypoczywał jej partner

08.06.2022 20:36

Turystka z Wielkiej Brytanii została zgwałcona na rajskiej plaży Arambol w stanie Goa w Indiach. Tuż obok wypoczywał jej partner, nieświadomy, że dzieje się coś złego.

plaża
fot. Shutterstock.com

Do incydentu doszło 2 czerwca. Brytyjska turystka wypoczywała ze swoim chłopakiem na popularnej plaży Arambol w indyjskim stanie Goa. To chętnie odwiedzane przez cudzoziemców miejsce słynące z rajskiej scenerii.

Indie. Turystka zaatakowana na plaży. Została zgwałcona

Jak podał portal NDTV, powołując się na informacje lokalnej policji, turystka w chwili zdarzenia przebywała nad jeziorem Sweet Water, niedaleko plaży Arambol. Nagle jeden z miejscowych miał zaoferować plażowiczce "błotny masaż". Wtedy doszło do gwałtu. W pobliżu relaksował się niczego nieświadomy partner kobiety. O dramacie dowiedział się dopiero później.

Agresorem okazał się mieszkaniec Goa 32-letni Vincent D'Souza. Mężczyzna należał do grupy oferującej nielegalne usługi masażu w pobliżu plaży Arambol - przekazali funkcjonariusze.

Poszkodowana złożyła zeznania dopiero w poniedziałek - po kontakcie z ambasadą Wielkiej Brytanii i konsultacji z członkami rodziny. W ciągu godziny od otrzymania skargi policja w Pernem aresztowała podejrzanego.

Domniemany gwałciciel w przeszłości miał pracować jako bibliotekarz w szkole.- Skontaktowaliśmy się z odpowiednim komisariatem policji, aby zdobyć jego akta. Obecnie nie pracuje jako bibliotekarz – relacjonował policjant.

W poniedziałek zarówno Brytyjka, jak i napastnik zostali przetransportowani do szpitala w miejscowości Mapusa, gdzie przeszli oględziny.

RadioZET.pl/ndtv.com