Zamknij

Na świat przyszła wnuczka Donalda Trumpa. Rodzice pochwalili się zdjęciem

20.08.2019 23:00
Na świat przyszła wnuczka Donalda Trumpa. Rodzice pochwalili się zdjęciem
fot. Jackson Lee / SplashNews.com/EAST NEWS

Donald Trump doczekał się kolejnego, dziesiątego już wnuka. Syn prezydenta USA - Eric - poinformował we wtorek na Twitterze, że na świat przyszła jego córka, która jest jego drugim dzieckiem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Lara Trump i ja z przyjemnością witamy Carolinę Dorothy Trump na tym świecie, już cię kochamy!” - napisał na Twitterze Eric Trump, kóry jest trzecim dzieckiem amerykańskiego prezydenta Donald Trumpa z pierwszego małżeństwa.

Zobacz także

73-letni Donald Trump ma pięcioro dzieci z trzech małżeństw. Starsza dwójka jego potomków z pierwszego związku, Donald Jr. i Ivanka, mają odpowiednio pięcioro i troje dzieci.

Zobacz także

Eric Trump wraz ze swoim starszym bratem Donaldem Jr. zarządza konglomeratem "The Trump Organization", obejmującym inwestycje rodziny Trumpów w Stanach Zjednoczonych i za granicą, począwszy od nieruchomości poprzez hotele i kluby golfowe.

Zobacz także

Lara Trump jest byłą dziennikarką. Obecnie angażuje się w obronę praw zwierząt i wraz z mężem zarządza Fundacją Erica Trumpa, która zajmuje się wspieraniem szpitali dziecięcych.

 

RadioZET.pl/PAP