Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zniszczyła cenne obrazy za setki tysięcy dolarów. Fatalny koniec pierwszej randki

11.01.2018 12:57
xxx wiadomosci

Pewna Amerykanka z pewnością nie będzie dobrze wspominała swojej niedawnej pierwszej randki. 29-latka z Dallas umówiła się ze znanym prawnikiem na spotkanie. Pod koniec spotkania wpadła w złość i zniszczyła cenną kolekcję obrazów. Być może za kiepską randkę zapłaci aż 300 tys. dolarów. 

Zniszczyła cenne obrazy za setki tysięcy dolarów. Fatalny koniec pierwszej randki fot. youtube screen

29-latka z Dallas umówiła się z majętnym prawnikiem Tonym Buzbeem na randkę. Lindy Lou Layman odwiedziła też mężczyznę w jego domu, jednak wtedy on zdecydował, że kobieta jest zbyt pijana i powinna wrócić do domu.

Fakt, że mężczyzna zdecydował się jej zamówić transport do domu, bardzo nie spodobał się Lindzie, która nie miała ochoty kończyć randki. Ukryła się gdzieś w jego domu, a gdy prawnik ją znalazł i w końcu zamówił Ubera - miała wpaść w szał.

Według informacji zebranych przez policjantów w Houston kobieta swoją złość postanowiła wyładować na pokaźnej kolekcji sztuki mężczyzny. Zniszczyła kilka obrazów winem i strąciła dwie rzeźby. Jeden z uszkodzonych obrazów Andy'ego Warhola wart jest około pół miliona dolarów. 

Ostatecznie straty wyniosły 300 tys. dolarów. Kobieta trafiła do aresztu, ale wyszła po wpłaceniu kaucji. 

RadioZET.pl/TIME, gazeta.pl/KM

Oceń