Zamknij

Strzelanina na przyjęciu z okazji ukończenia szkoły. Jedna osoba nie żyje

17.06.2019 15:47
Strzelanina na przyjęciu z okazji ukończenia szkoły. Jedna osoba nie żyje
fot. ArtOlympic/Shutterstock

Do tragedii doszło w sobotę wieczorem, w Filadelfii (USA). Napastnik wtargnął na przyjęcie absolwenckie z okazji ukończenia szkoły i postrzelił co najmniej 8 osób. Jedna osoba została zastrzelona - informuje w poniedziałek Daily Mirror.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak z kolei podaje amerykańska policja, ranne są dzieci w wieku od 15 do 17 lat. Pozostałe cztery ofiary to dorośli – przekazuje CBS Philly.

Według relacji Richarda Rossa z policji w Filadelfii, rewolwerowiec zaczął strzelać w tłumie około 60 osób. Zagraniczne media informują, że w strzelaninie zginął 20-letni mężczyzna.

- Pojawił się przynajmniej jeden osobnik - nie wiemy, czy przyjechał samochodem, czy przyszedł pieszo - i oddał wiele strzałów - relacjonował Ross.

Wtargnął na przyjęcie i zaczął strzelać

Rany, które odniosły nastolatki, na szczęście nie zagrażają ich życiu.

Zobacz także

Przyjęcie z okazji ukończenia szkoły odbywało się w jednym z parków na terenie Filadelfii. Napastnik wtargnął na nie około godziny 22.00 czasu lokalnego i zaczął strzelać do świętujących ludzi.

Zobacz także

Według policji, oddał łącznie osiem lub dziewięć strzałów.

Zobacz także

Na razie nikogo jeszcze nie aresztowano w związku ze sprawą . Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia i zabezpieczają zapisy z kamer monitoringu miejskiego.

RadioZET.pl/Daily Mirror