Zamknij

Śmierć w męczarniach. 36-latka znaleziona martwa, z pytonem owiniętym wokół szyi

01.11.2019 21:31
Śmierć w męczarniach. 36-latka znaleziona martwa, z pytonem owiniętym wokół szyi
fot. ARUN SANKAR/AFP/East News
Policja w środkowo-zachodniej części stanu Indiana (USA) znalazła w jednym z domów martwą 36-letnią kobietę, z pytonem owiniętym wokół jej szyi – informuje agencja AFP. W budynku znajdowało się łącznie około 140 węży.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak informują zagraniczne media, ciało 36-letniej Laury Hurst zostało znalezione w środę. Kim Riley, rzecznik policji stanowej przekazał, że wezwani na miejsce lekarze podjęli próbę reanimacji kobiety, jednak ta nie powiodła się.

Zobacz także

- Wszystko wskazuje na to, że została uduszona przez węża – potwierdził Riley w rozmowie z gazetą Lafayette Journal & Courier. Jak jednak podkreślił, przyczyna śmierci będzie znana dopiero po wykonaniu sekcji zwłok 36-latki.

Zobacz także

W domu było 140 węży

Dom, w którym znajdowała się kolekcja węży, należy doszeryfa hrabstwa Benton, Dona Munsona – podaje Lafayette Journal & Courier. Według gazety, mieszkał on w bliskim sąsiedztwie z Hurst. Kobieta miała trzymać tam około 20 własnych węży. T on znalazł ciało swojej sąsiadki. Łącznie, na terenie posesji znajdowało się około 140 węży.

Zobacz także

Pytony to niejadowita rodzina węży, występujących w Afryce, Azji i Australii. Obejmuje ona ponad 30 gatunków, wśród których znajdują się największe węże na świecie. Śmierć zadawana przez pytona jest wyjątkowo okrutna: zazwyczaj chwytają one ofiarę ostrymi, wygiętymi do tyłu zębami a następnie ściskają ją na tyle mocno, by wywołać atak serca.

RadioZET.pl/AFP