Zamknij

USA: Ojciec próbował sprzedać 4-letnią córkę pedofilom w internecie

Redakcja
26.03.2018 12:19
USA: Ojciec próbował sprzedać 4-letnią córkę pedofilom w internecie
fot. Shutterstock

Amerykanin chciał sprzedać swoje 4-letnie dziecko. Dziewczynka miała zostać wykupiona na pewien okres przez pedofila. Sąd w Teksasie skazał mężczyznę na 60 lat więzienia. 

Amerykanin umieścił ogłoszenie na popularnym serwisie handlowym Craigslist. Chciał sprzedać... swoją 4-letnią córkę. Dziewczynka miała być kupiona do celów seksualnych przez pedofila. Sprawa zszokowała Stany zjednoczone 2 lata temu. Ogłoszenie zatytułował „Zabaw się z córeczką tatusia”. 

30-letni wówczas Andrew James Turley chciał umówić się z potencjalnym klientem. W korespondencji zaznaczył, że dziecko ma mniej niż 10 lat i zapowiedział, że poda małej środki nasenne. Za dwie godziny ze swoją córką zażyczył sobie 1000 dolarów. Ojciec dziewczynki stwierdził, że dziecko może być „trochę za małe na seks, ale wszystko inne powinno być okej”. 

Klient, z którym mailował Turley, okazał się policjantem pod przykrywką. Funkcjonariusz zebrał odpowiednią dokumentację i przekazał ją dalej organom ścigania. Dzięki temu dziewczynce nic się nie stało. 

Amerykanin został skazany przez sąd w Teksasie na 60 lat więzienia za handel żywym towarem. Występująca z ramienia prokuratury Stewanna Miskell przyznała, że ta historia „złamała jej serce”. — Ojciec powinien być opiekunem, a nie oprawcą — powiedziała. 

RadioZET.pl/Fox News/KM