Zamknij

11-letnia dziewczynka urodziła dziecko w wannie. Była gwałcona przez kuzyna

16.02.2020 21:31
11-letnia dziewczynka urodziła dziecko w wannie. Była gwałcona przez kuzyna
fot. sfam_photo/Shutterstock

Prawdziwy koszmar miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, w Missouri. 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko w wannie - informują zagraniczne media. Jak się okazało, 11-latka była wielokrotnie gwałcona przez starszego o 6 lat kuzyna. 17-latek został aresztowany, jego ojciec również. Obaj usłyszeli zarzuty.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak informuje "New York Post", dramat 11-letniego dziecka rozegrał się w miejscowości Saint Louis, w stanie Missouri. Policja dowiedziała się o sprawie 11 lutego, gdy do szpitala St. Joseph przyszedł Norvin  Leonidas Lopez-Cante. Mężczyzna ten trzymał na rękach nowonarodzone dziecko. Personeli placówki tłumaczył, że przyniósł noworodka ponieważ ktoś podrzucił mu dziecko pod drzwi.

Zobacz także

Stan dziecka jednak wzbudził poważne podejrzenia u lekarzy. Niemowlę nie miało przeciętej pępowiny, ponadto miało wysoką gorączkę. Pracownicy szpitala zawiadomili natychmiast policję. Mundurowi również nie uwierzyli w historię mężczyznę. Kiedy dwa dni później przesłuchali go ponownie w jego własnym domu, na jaw wyszła wstrząsająca prawda.

Zobacz także

Zgwałcił dziecko około 100 razy

Policji udało się ustalić - do czego zresztą przyznał się Lopez-Cante - że ojcem dziecka jest 17-latek. To syn Norvina Leonidasa Lopeza-Cante, Francisco Javier Gonzalez-Lopez . Nastolatek został aresztowany i usłyszał już zarzuty. Dotyczą one gwałtu, seksualnego wykorzystywania osoby małoletniej i kazirodztwa. Według relacji "News York Post", zeznał on, że gwałcił 11-letnią kuzynkę około dwa razy w tygodniu. Łącznie miał zgwałcić dziecko ponad 100 razy.

Zobacz także

Zobacz także

Zarzuty usłyszał również ojciec 17-letniego gwałciciela, dotyczące narażenia noworodka na niebezpieczeństwo. Mężczyzna twierdził, że nie wiedział, iż 11-letnie dziecko jest w ciąży i uświadomił sobie to dopiero wtedy, gdy dziewczynka zaczęła rodzić w wannie.

RadioZET.pl/New York Post

C