Zamknij

Pies pomógł przejąć marihuanę wartą miliony. Zdjęcie hitem sieci [FOTO]

Redakcja
26.06.2018 12:34
Pies pomógł przejąć marihuanę wartą miliony. Zdjęcie hitem sieci [FOTO]
fot. Shutterstock

Owczarek niemiecki Jayda pomógł policjantom z Chicago przejąć 680 km marihuany o wartości ponad 10 mln dolarów. Zdjęcie psa w magazynie robi furorę w sieci. 

Owczarek niemiecki Jayda wywęszył marihuanę w ciężarówce, która została zatrzymana przez policjantów z Chicago. Funkcjonariusze podejrzewali mężczyznę o przewożenie narkotyków. W ciężarówce znaleziono 680 km wyrobów konopnych wartych ponad 10 mln dolarów. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Policja z Chicago opublikowała zdjęcie czworonożnego bohatera. Na fotografii widać, jak Jayda siedzi w pomieszczeniu wypełnionym po brzegi przejętymi przez policję workami marihuany. Zdjęcie owczarka niemieckiego robi furorę w sieci.

42-letni kierowca ciężarówki został oskarżony o przewożenie większej niż dopuszczalne 5 kg ilości konopi indyjskich. Mężczyzna przewoził marihuanę z Chicago do Kalifornii. 

Kolejne stany w USA legalizują marihuanę nie tylko do celów medycznych, ale też rekreacyjnych. Na początku 2018 roku do tej grupy dołączyła Kalifornia. Marihuana jest zabroniona w każdej formie w zaledwie 3 stanach: Kansas, Północnej Dakocie i Idaho. 

RadioZET.pl/CNN, o2.pl/KM

C