Zamknij

Ojciec kazał jej stać przed domem, bo nie chciała pić mleka. Policja znalazła ciało 3-latki

Redakcja
23.10.2017 14:45
Sherin
fot. Twitter/Amanda Guerra

Teksańska policja znalazła ciało 3-letniej dziewczynki. Według doniesień policyjnych i medialnych, to najprawdopodobniej Sherin Matthews, której poszukiwano po tym, jak ojciec kazał jej stać za karę przed domem.

Policja stanowa w Teksasie odnalazła ciało 3-letniej dziewczynki, które według ustaleń śledczych może należeć do Sherin. Informację na ten temat podała na swoim profilu na Facebooku:

Z kolei zdjęcia z akcji poszukiwawczej opublikował na swoim profilu na Twitterze mieszkający w okolicy grafik i przedsiębiorca Mark Hopkins:

W tym momencie trwa ustalanie okoliczności śmierci dziewczynki oraz jej tożsamości. Jeżeli potwierdzi się, że to Sherin, będziemy mieli do czynienia ze sprawa dość bulwersującą.

Przypomnijmy: 3-latka została ukarana przez ojca za to, że nie chciała wypić mleka. Mężczyzna kazał jej stać pod drzewem, które rosło pod domem. Gdy wrócił po 15 minutach, dziecka już nie było. Ojciec nie przejął się jednak zanadto tym faktem i wrócił do wykonywania domowych obowiązków. Zaginięcie dziewczynki zgłosił dopiero następnego ranka.

Zobacz także

Jak informuje BBC, rodzicom została odebrana druga, 4-letnia córka. Ojciec zaś został już wcześniej zatrzymany przez policję, ale wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji.

RadioZET.pl/wprost.pl/MP