Zamknij

Gdy zaginęła miała 9 lat. Policja odnalazła 15-latkę w hotelu

20.04.2020 15:17
Penelope Inks

Policja po 6 latach odnalazła zaginioną dziewczynkę. Penelope Inks miała 9 lat, gdy zaginęła. Śledczy odnaleźli ją wygłodzoną w hotelowym pokoju w Teksasie.

6 lat temu ojciec Penelope otrzymał wyłączną opiekę nad córką. Wkrótce dziewczynka została uprowadzona przez matkę. Śledczy nie mogli odnaleźć dziecka i matki przez 6 lat. Heather Inks ciągle uciekała przed policją i zmieniała swoje personalia.

Zobacz także

Jak podaje brytyjski portal Metro, 4 kwietnia matka zaginionego dziecka zadzwoniła na policję w Madisonville w stanie Teksas. Kobieta twierdziła, że były mąż chciał ją otruć. "Pokrzywodzona" nie podała swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Udało się to jednak ustalić śledczym.

Zobacz także

Mundurowi odkryli, że kobieta, która dzwoniła, to matka zaginionej sprzed 6 lat dziewczynki. Okazało się, że 15-latka przebywa w hotelu, z którego telefonowała kobieta. Dziewczynka była wychudzona. Przewieziono ją do szpitala, aby ocenić jej stan zdrowia. Penelopa trafiła pod opiekę swojego taty. Matka została zatrzymana. W areszcie usłyszała zarzuty o porwanie. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

RadioZET.pl/Metro