Zamknij

14-latek gwałcił i katował 6-letnią, przybraną siostrę. Trafi do więzienia

27.11.2019 15:13
14-latek gwałcił i katował 6-letnią, przybraną siostrę. Trafi do więzienia
fot. ArtOlympic/Shutterstock

14-latek w makabryczny sposób znęcał się nad swoją młodszą, przybraną siostrą. Nastolatek z Tennessee wielokrotnie gwałcił i katował 6-letnie dziecko, którym miał się opiekować pod nieobecność matki. 6-latka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Teraz, przyznał się do winy i spędzi w więzieniu najbliższe kilkadziesiąt lat.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do dramatu doszło w 2015 roku, ale dopiero teraz oprawca przyznał się do okrucieństw, które wyrządził 6-letniemu dziecku. Teraz, przestępca ma 18 lat i przez następne 30 lat pozostanie w więzieniu.

Zobacz także

Katował i gwałcił 6-letnią siostrę

Antonio Evans z Tennessee miał 14 lat, kiedy trafił do rodziny zastępczej. Miał tam kilkoro młodszego, przybranego rodzeństwa, w tym również 6-letnią dziewczynkę o imieniu Destiny.

Zobacz także

Jak się później okazało, 14-latek w nieprawdopodobny sposób znęcał się nda swoją przybraną siostrą. Makabryczne czyny nastolatka opisywały zagraniczne media. 14 –letni Evans wielokrotnie zgwałcił 6-latkę, torturował ją fizycznie i psychicznie. Dziewczynka – kiedy została odnaleziona – wciąż traciła przytomność i wymiotowała. Jak opisuje CTV News, nastolatek krzywdził ją pod nieobecność matki. Dziewczynka wówczas przebywała pod jego opieką.

Zobacz także

6-latka została przewieziona karetką do szpitala. Tam lekarze odkryli, że dziewczynka cierpi z powodu bardzo poważnych uszkodzeń pochwy, wątroby oraz mózgu. Wykryto także liczne rany na jej plecach, miała również uszkodzoną kość miednicy. Na ciele dziewczynki widniały również odciski butów co oznacza, że nastolatek prawdopodobnie wielokrotnie stawał na dziecku. Niestety, 6-latki nie udało się uratować. Dziecko zmarło po kilku dniach pobytu w szpitalu.

Po latach przyznał się do winy

Jak z kolei podaje metro.co.uk, Antonio Evans znęcał się również nad resztą młodszego rodzeństwa. Miał je bić pasem, kopać, okładać pięściami, zamykać w pokoju i grozić im śmiercią.

Kiedy po czterech latach od popełnionych czynów przyznał się do winy, powiedział także, że znęcał się nad dziećmi przez kilka dni. Teraz, Evans ma 18 lat i przez najbliższe 30 pozostanie w więzieniu. Został oskarżony o gwałt i morderstwo.

 

RadioZET.pl/ctvnews/metro.co.uk