Zamknij

Ukrył się pod łóżkiem 12-latki. Przez miesiąc wykorzystywał ją seksualnie

12.05.2020 15:58
Zacharias Cavasos
fot. Policja w Oregonie

Horror w USA. 21-latek został oskarżony o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Mężczyzna zamieszkał w sypialni 12-letniej dziewczynki i wykorzystywał ją seksualnie w tym czasie.

Sensacyjne doniesienia płyną ze Stanów Zjednoczonych. Zacharias Adrian Cavasos został oskarżony w amerykańskim sądzie rejonowym w Portland o wykorzystywanie seksualne małoletniej.

21-latek poznał dziewczynkę w grudniu 2019 za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak donoszą lokalne media, powołując się na informacje z prokuratury, w lutym mężczyzna opuścił Waszyngton i przyjechał do stanu Oregon. Po raz pierwszy spotkał się z 12-latką w hotelu, a następnie wprowadził się do domu jej dziadka w rezerwacie Indian w stanie Oregon. Rodzina dziecka o niczym nie wiedziała.

Zobacz także

Przez miesiąc molestował 12-latkę. Przyznał się do winy

Zacharias Cavasos przez miesiąc molestował nastolatkę seksualnie. Ukrywał się we wnęce pod łóżkiem i w szafie. Nakryty przez dziadka 12-latki 25 lutego na krótko wyniósł się z domu dziewczynki, jednak powrócił i został tam do 11 marca. W sumie w domu 12-latki przebywał około miesiąca.

Dowody świadczące na niekorzyść 21-latka znaleziono w jego telefonie. Jak podaje Daily Mail, aresztowany 13 marca mężczyzna podczas przesłuchania przyznał, że wiedział, w jakim wieku jest dziewczynka. Mimo to zamieszkał w jej sypialni i wielokrotnie uprawiał z nią seks.

Zobacz także

Zatrzymany czeka teraz na rozprawę. Do czasu procesu Cavasosa objęto nadzorem policji i monitoringiem GPS. Ma także zakaz kontaktu z ofiarą oraz zbliżania się do miejsca zamieszkania 12-latki.

Obrońca mężczyzny twierdzi, że jego klient jest niedojrzały emocjonalnie i może być niepełnosprawny intelektualnie.

Zobacz także

RadioZET.pl/Daily Mail/Oregonlive.com