Zamknij

10-latek wrzucił do morza list w butelce. Po 9 latach otrzymał odpowiedź

13.11.2019 19:14
List w butelce
fot. Twitter.com

19-letni student z Massachusetts w USA otrzymał odpowiedź na list w butelce, który wrzucił do Oceanu Atlantyckiego, gdy miał 10 lat. Butelka została odnaleziona 10 października na plaży w południowej Francji. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Max Vredenburgh miał zaledwie 10 lat, gdy umieścił list w pustej butelce po winie i wrzucił go do oceanu na Long Beach w Rockport 21 sierpnia 2010 roku.  

"Mam 10 lat. Lubię jabłka, lubię plażę. Mój ulubiony kolor to niebieski. Lubię zwierzęta. Lubię samochody i kosmos. Proszę odpisz'' - tak brzmiała treść listu 10-letniego Maxa. Chłopiec dołączył do wiadomości adres swojego domu. 

19-letni student z Massachusetts twierdzi, że całkowicie zapomniał o wysłaniu wiadomości w butelce. Nigdy nie spodziewał się odpowiedzi. 

Butelka z listem została odnaleziona 10 października br. na plaży między Contis a Mimizanem na południu Francji. Max Vredenburghbył był zaskoczony, gdy w zeszłym miesiącu otrzymał list od nieznajomego z Europy. 19-latek planuje skontaktować się z mężczyzną i podziękować mu za odpowiedź.

- Coś takiego po prostu nie wydarzy się przez resztę życia - powiedział.

Zobacz także

RadioZET.pl/apnews.com/CNN