Zamknij

21-letnia studentka zamówiła Ubera. Jej zwłoki znaleziono w lesie

Dominik Gołdyn
01.04.2019 10:44
21-letnia studentka zamówiła Ubera. Jej zwłoki znaleziono w lesie
fot. FOX News

Zaginiona amerykańska studentka Samantha Josephson nie żyje. 21-latka wsiadła do nieznanego samochodu. Dziewczyna myślała, że to zamówiona przez nią taksówka Ubera. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Samantha Josephson spędzała piątkowy wieczór w towarzystwie przyjaciół w barze Bird Dog w Kolumbii w stanie Południowa Karolina. Około godziny 2 dziewczyna wsiadła do czarnego samochodu marki Chevrolet Impala – podaje CNN. 21-latka była pewna, że to zamówiona przez nią taksówka Ubera. 

Zaginięcie Samanthy zgłosiły jej współlokatorki. Około 14 godzin później ciało dziewczyny w zalesionej okolicy tuż przy polnej drodze znaleźli myśliwi.

Policja aresztowała 24-letniego Nathaniela Davida Rowlanda. W jego samochodzie odnaleziono ślady krwi. Mężczyzna usłyszał zarzuty porwania i zabójstwa. Jest przetrzymywany w więzieniu w Kolumbii. 

Zobacz także

Ojciec Samanthy potwierdził śmierć córki we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych. 

Będę tęsknić i kochać moją córeczkę do końca życia. Trudno to napisać i opublikować, ale kocham ją z całego serca. Mogłabym dalej o niej pisać, ale to mnie zabija. Siedzę tutaj i płaczę, patrząc na zdjęcie.

RadioZET.pl/CNN