Zamknij

4-latek zastrzelił swoją siostrę. Broń leżała na wierzchu

Redakcja
15.04.2019 15:35
4-latek zastrzelił swoją siostrę. Broń leżała na wierzchu
fot. CNN

Do tragedii doszło 10 kwietnia niedaleko Atlanty w stanie Georgia w USA. Rodzina wyjeżdżała z domu. W pewnym momencie 4-latek chwycił za broń znajdującą się w samochodzie i strzelił w głowę swojej 6-letniej siostry. Dziewczynka nie przeżyła.  

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Kobieta wyjeżdżała z domu wraz z dwójką swoich dzieci. W pewnym momencie jej auto zgasło i nie chciało ponownie zapalić. Kobieta na chwilę wyszła z samochodu, aby zajrzeć pod maskę. Wtedy wydarzyła się tragedia.

Zobacz także

- 4-letni chłopiec sięgnął po pistolet leżący na konsoli w samochodzie i niechcący strzelił, trafiając swoją 6-letnią siostrę w głowę - poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Paulding.

Dziewczynka w stanie krytycznym natychmiast trafiła do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Zmarła po dwóch dniach.

Zobacz także

Biuro szeryfa poinformowało, że nie zamierza wnosić oskarżenia w tej sprawie. "Chcemy przypomnieć wszystkim, aby ich broń palna była rozładowana i zabezpieczona w miejscu oddalonym od dzieci, aby zapewnić, że nigdy więcej się to nie powtórzy" – napisano w oświadczeniu.

donacja

W serwisie crowdfundingowym internauci zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla rodziny. Jak dotąd zebrano blisko 38 tys. dolarów.

RadioZET.pl/CNN