Zamknij

Nauczycielka uprawiała seks z 17-letnim uczniem. Później zabiła męża i siebie

08.11.2019 11:42
Nauczycielka uprawiała seks z 17-letnim uczniem. Później zabiła męża i siebie
fot. ---

63-letnia nauczycielka została aresztowana i oskarżona o molestowanie seksualne 17-letniego ucznia w Garinger High School. Kobieta po wpłaceniu kaucji i opuszczeniu aresztu popełniła samobójstwo. Śledczy odnaleźli również zwłoki jej męża. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych. Zwłoki Emmy Ogle i jej męża Michaela zostały odkryte przez funkcjonariuszy SWAT około godziny 8. Służby zawiadomił zaniepokojony członek rodziny małżeństwa, gdy Michael Ogle nie pojawił się w pracy. 

Na ciałach ofiar odnaleziono rany postrzałowe – informują media w USA. Policja uważa, że Michael Ogle został zabity przed przybyciem na miejsce oficerów i członków SWAT. 

– Ich dom znajduje się w bardzo zacisznym miejscu. Zapewne trudno było usłyszeć strzały. Spróbujemy zrekonstruować przebieg tragicznych wydarzeń – powiedział funkcjonariusz Departamentu Policji Huntersville Odette Saglimbeni. 

USA. 63-letnia nauczycielka uprawiała seks z uczniem

Emma Ogle, nauczycielka Garinger High School, została aresztowana 31 października br. i oskarżona o uprawianie seksu z 17-letnim uczniem. Ich związek miał trwać kilka miesięcy. 63-latka wyszła z więzienia po wpłaceniu kaucji w wysokości 10 tys. dolarów (39 tys. złotych). 

Zobacz także

RadioZET.pl/People