Zamknij

Tragedia na sali operacyjnej. 7-latka zmarła zaledwie minutę po zabiegu

26.02.2020 18:25
Paisley Cogsdill
fot. CNN/Family Photo

7-letnia Paisley Cogsdill zmarła zaledwie minutę po operacji wycięcia migdałków w szpitalu w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych. Rodzina dziewczynki czeka na wyniki sekcji zwłok. 

Chcesz czytać częściej takie artykułu? Dołącz do grupy dla rodziców na Facebooku

Do tragicznej śmierci dziecka doszło w Self Regional Hospital w Greenwood w Południowej Karolinie w USA. 7-letnia Paisley Cogsdill miała przejść zabieg laryngologiczny polegający na usunięciu migdałków. Jak podają amerykańskie media, córka państwa Cogsdill zmarła zaledwie minutę po zakończeniu zabiegu. 

Rodzice 7-letniej Paisley przekonują, że ich córka była zdrowa i nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy medyczne na sali operacyjnej. Wyniki sekcji zwłok mają wyjaśnić szczegółówe przyczyny śmierci dziewczynki.

Idąc na operację, nie bała się. Była uśmiechnięta i szczęśliwa. Nie rozumiem, dlaczego takie rzeczy się zdarzają. Myślę, że był to plan Boży, tylko to może nam pomóc

- powiedziała babcia dziewczynki, Mary Beth Truelock. 

Zobacz także

Na portalu GoFundMe zorganizowano specjalną zbiórkę pieniędzy na pomoc w pokryciu kosztów pogrzebu dziewczynki. W krótkim czasie na konto zbiórki wpłynęło ponad 30 tys. dolarów. 

RadioZET.pl.The Independent