Zamknij

Awantura w samolocie. Jedna z pasażerek wpadła w furię [WIDEO]

Redakcja
26.06.2018 10:17
Awantura w samolocie
fot. YouTube screen

Awantura na pokładzie samolotu Spirit Airlines. Jedna z pasażerek wpadła w furię, gdy dowiedziała się o przekierowaniu lotu. Po wylądowaniu kobieta została umieszczona w areszcie w Rochester. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Boisz się latać samolotem?

Liczba głosów:

Pasażerowie samolotu linii Spirit Airlines zostali poinformowani o przekierowaniu lotu z George Bush Intercontinental w Houston do Minneapolis z powodu konieczności udzielenia pomocy medycznej jednej z osób na pokładzie maszyny. Wtedy doszło do awantury.

Na nagraniach opublikowanych przez amerykańskie media widać kobietę, która stanęła w przejściu między fotelami i zaczęła krzyczeć oraz przeklinać. „Dajcie mi k***a wysiąść z tego je***ego samolotu” – cytuje jej słowa „Daily Mail”. 

W pewnym momencie podeszli do niej dwaj mężczyźni, by uspokoić kobietę. To jednak nie zakończyło awantury. Pasażerka wymachiwała pięściami i krzyczała do mężczyzn: „Wiesz, kim są moi bracia? Są snajperami marynarki! Chcesz k***a zadzierać z nimi?”, „Idźcie do diabła! Chcecie wiedzieć, jak wygląda piekło? Ja tam k***a byłam!”.

Zobacz także

Nagranie zostało opublikowane w poniedziałek o poranku i stało się hitem internetu. Wideo ma już ponad 117 000 wyświetleń.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 

RadioZET.pl/DG