Zamknij

Makabryczna śmierć studentki. Chłopak podciął jej gardło

Redakcja
01.07.2017 13:59
Makabryczna śmierć studentki. Chłopak podciął jej gardło
fot. Facebook

Do makabrycznej zbrodni doszło na parkingu Dockside Outlet Centre w Chatham. 23-latka została zwabiona do samochodu swojego chłopaka, gdzie ten podciął jej gardło. Dziewczyna krzyczała o pomoc, ta jednak nadeszła zbyt późno. 

25-latek został zatrzymany chwilę po tym, jak podciął gardło swojej byłej partnerce Molly McLaren. "The Sun" opisuje, że w momencie prowadzenia go do radiowozu, z jego rąk skapywała krew ofiary.

Zobacz także

Znajomi dziewczyny opowiadają, że dziewczyna związała się z Stimpsonem w grudniu ubiegłego roku. Nikt nie wie, kiedy się rozstali ani jakie były tego powody. 

23-latka studiowała wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Kent. Dodatkowo wyprowadzała psy oraz pracowała w pubach. To miało pomóc w jej utrzymaniu i opłatach związanych ze studiami. 

W dniu zabójstwa na jej Instagramie pojawił się ostatni post. Dziewczyna planowała spędzić dzień na nauce. "Anatomio, jak ja się za tobą stęskniłam" - napisała.

Policja prowadząca śledztwo przedstawiła hipotetyczną wersję zdarzeń. Kiedy Molly weszła samochodu byłego partnera, ten zablokował drzwi i wyciągnął nóż, zadając jej kilka ciosów. 23-latka zmarła na miejscu.

RadioZET.pl/The Sun/DG