Zamknij

Ciała sześciu osób w jednym z domów. Sąsiedzi dokonali przerażającego odkrycia

25.01.2022 09:23
miejsce zbrodni
fot. Zuma / SplashNews.com/East News

Ciała sześciu osób znaleziono w jednym z domów w Milwaukee w stanie Wisconsin w niedzielę i poniedziałek. Jak poinformowała policja, najprawdopodobniej są to ofiary tej samej strzelaniny.

Policja przybyła na wezwanie przerażonych sąsiadów, którzy w niedzielę po południu odkryli w budynku ciała kobiety i czterech mężczyzn. Funkcjonariusze podkreślili, że wszyscy zmarli w wyniku ran postrzałowych.

USA. Ciała sześciu osób w jednym z domów. "Nie jest to film ani fikcja"

W poniedziałek biuro lekarza medycyny sądowej w Milwaukee powiadomiło o znalezieniu szóstej śmiertelnej ofiary. Był nią mężczyzna. Żadne inne szczegóły na ich temat nie zostały ujawnione.

Paul Formolo z policji w Milwaukee powiedział, że ani motywy przestępstwa, ani potencjalni podejrzani nie są jeszcze znani. Apelował o pomoc wszystkich mogących dostarczyć informacji prowadzących do rozwiązania sprawy.

Burmistrz Milwaukee Cavalier Johnson nazwał incydent "przerażającym". - Znów doszło do straszliwej zbrodni i nie jest to film ani fikcja. Ci ludzie zginęli w naszym mieście, w jednej z naszych dzielnic - podkreślił.

Jak zapewniał, władze miejskie pozostają "niezłomne w wysiłkach na rzecz ograniczenia przemocy". - Osiągniemy to poprzez wzmocnione i sprawniejsze egzekwowanie prawa, poprzez działania zapobiegawcze - zapowiedział.

RadioZET.pl/PAP - Andrzej Dobrowolski

C