Zamknij

Uratował porwaną kobietę. Dostawca pizzy wezwał policję

Redakcja
03.10.2018 15:19
USA. Dostawca pizzy uratował porwaną kobietę
fot. Africa Studio/Shutterstock

Dostawca pizzy z amerykańskiego stanu Wisconsin uratował kobietę, która została porwana. Poprosiła ona o pomoc, gdy mężczyzna przyjechał z zamówionym jedzeniem do oprawcy. Interwencja dostawcy doprowadziła do aresztowania porywacza i uwolnienia ofiary.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podała telewizja WPVI-TV, do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek w mieście Waldo w północno-wschodniej części stanu Wisconsin. Joseph Grundl, dostawca pizzy z firmy Domino's, podczas rozwożenia zamówionego jedzenia trafił do jednego z domów.

Zobacz także

Tam mężczyzna wdał się w rozmowę z kobietę z podbitym okiem, która mówiła do niego „pomóż mi” oraz prosiła go o powiadomienie policji.

Grundl zadzwonił po śledczych, którzy doprowadzili do aresztowania 55-letniego porywacza. Według funkcjonariuszy mężczyzna wszedł do domu kobiety, uderzył ją pięścią w twarz, związał ją kablem zasilającym oraz próbował ją zmusić do stosunku.

55-latek ma usłyszeć wiele zarzutów prokuratorskich, w tym o porwanie. W ocenie policji przytomna reakcja dostawcy pizzy uratowała życie kobiecie.

Zobacz także

RadioZET.pl/WPVI-TV/PTD