Zamknij

23-latka przy porodzie dowiedziała się, że jest w ciąży. Kuriozalna historia z USA

Redakcja
09.03.2018 12:53
23-latka przy porodzie dowiedziała się, że jest w ciąży. Kuriozalna historia z USA
fot. Twitter

Kuriozalna historia miała miejsce w szpitalu w stanie Ohio w USA. 23-latka trafiła na oddział z bólem brzucha. Okazało się, że jest w ciąży i zaczyna się jej poród. Mówiła, że nie podejrzewała tego, a nieregularne cykle miała od dawna.

Zagłosuj

Myślisz, że bohaterka artykułu mówi prawdę, twierdząc, że nie wiedziała o ciąży?

Liczba głosów:

Historia Allyson Opfer obiegła cały stan. 23-latka z silnym bólem brzucha trafiła do szpitala. Była przekonana, że chodzi o zbliżającą się miesiączkę, której „dawno nie miała”. Na oddziale dowiedziała się, że jest już po dziewiątym miesiącu ciąży. Młoda kobieta zarzekała się, że nie widziała o tym.

Nie wiedziała, że jest w ciąży

Intensywne bóle Allyson miała już kilka dni wcześniej, jednak dopiero, gdy się nasiliły, matką zawiozła ją do szpitala. Poza zaskakującą informacją o ciąży, dowiedziała się jeszcze, że życie dziecka jest zagrożone i niezbędne jest cesarskie cięcie. Według lekarzy, były już dwa tygodnie po czasie, kiedy zazwyczaj następuje poród. – Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje – komentuje 23-latka w rozmowie z „Daily Mail”.

Będzie samotną matką

Jak podają lokalne media, młoda matka będzie musiała sama wychować syna, bowiem jego ojciec nie poczuwa się do opieki nad nim. – Pomogą mi rodzice – mówi Allyson w wywiadzie dla jednej z telewizji.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

RadioZET.pl/DailyMail.co.uk/strz