Zamknij

Zemdlała po wyjściu z klubu. Wkrótce dowiedziała się, że została zgwałcona

Redakcja
16.05.2019 11:49
Zemdlała po wyjściu z klubu. Wkrótce dowiedziała się, że została zgwałcona
fot. Shutterstock

Wydarzenia miały miejsce w Jersey. Kobieta bawiła się ze znajomymi w jednym z klubów. W pewnym momencie podszedł do niej nieznajomy mężczyzna i zaproponował drinka. Po wyjściu z klubu kobieta straciła przytomność. Dwa tygodnie później dowiedziała się, że jest w ciąży.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Po wyjściu z klubu Saint Heller w Jersey kobieta ledwo trzymała się na nogach. Cały czas towarzyszył jej nowo poznany Manuel Aguilar. To on zaproponował jej drinka, po którym zaczęła tracić świadomość.

Zobacz także

W pewnym momencie kobieta zemdlała. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Lekarz wezwany na miejsce stwierdził, że w najbliższych godzinach nie może zostać sama, bo może zakrztusić się swoimi wymiocinami. Zaopiekował się nią Aguilar.

Drugiego dnia kobieta obudziła się całkiem naga. Nie pamiętała niczego od momentu wyjścia z klubu Saint Heller. Aguilar zapewniał, że całą noc opiekował się nią i do niczego nie doszło.

Zobacz także

Dwa tygodnie później kobieta zaniepokojona swoim stanem zdrowia, wykonała test ciążowy. Jego wynik był pozytywy. Wówczas uświadomiła sobie, że została zgwałcona. Zdecydowała się na przerwanie ciąży.

Proces Aguilara oskarżonego o gwałt trwa. Mężczyzna nie przyznał się do popełnionego czynu.

RadioZET.pl/DailyMail