Zamknij

Zwyrodnialcy zgwałcili 9-miesięczne niemowlę. Wszystko nagrali telefonem

Redakcja
15.10.2018 17:30
Zwyrodnialcy zgwałcili 9-miesięczne niemowlę. Wszystko nagrali telefonem
fot. Shutterstock

Dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o gwałcenie 9-miesięcznej dziewczynki - podają amerykańskie media powołując się na Associated Press. Mężczyźni nagrywali całe zdarzenie na telefonie komórkowym. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

19-letni Isiah Dequan Hayes i 22-letni Daireus Jumare Ice z Memphis w Stanach Zjednoczonych zostali oskarżeni przez śledczych o wykorzystywanie seksualne osoby nieletniej, w tym gwałt na 9-miesięcznym niemowlaku - podała Associated Press.

Prokurator generalny w hrabstwie Shelby powiedział, że policja otrzymała zgłoszenie od matki dziewczynki, która przypadkowo znalazła nagranie z gwałtu na jej małej córeczce. Kobieta była w stanie zidentyfikować mężczyzn z materiału wideo. 

Dwaj ciemnoskórzy mężczyźni trafili do aresztu w hrabstwie Shelby. Młodszy przyznał się do winy. Rodzina 19-latka w rozmowie z mediami przeprosiła publicznie za zachowanie ich krewnego. 

Zobacz także

– Wiem, że moje dziecko było wtedy malutkie i może jeszcze nie pamiętać tego, że padło ofiarą napaści. Jednak jako matka już zawsze będę miała w głowię myśl, że ci mężczyźni zrobili coś tak strasznego – powiedziała matka niemowlaka.

RadioZET.pl/AP/Independent/DG