Zamknij

2-latka w foteliku wypadła z auta. Jej rodzice... pojechali dalej [WIDEO]

Redakcja
16.01.2019 23:21
USA
fot. You Tube screen

Dwuletnie dziecko siedzące w foteliku wypadło z jadącego samochodu wprost na jezdnię. Rodzice w pierwszej chwili nie zorientowali się, co się stało i pojechali dalej. Dziewczynka na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń. 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Mankato w amerykańskim stanie Minnesota. Dziecko w wieku 2 lat, siedzące w dziecięcym foteliku, nagle wypadło z samochodu poruszającego się jedną z ulic. Całą sytuację zarejestrowała kamera zamontowana w pojeździe jadącym za autem rodziców dziewczynki:

Rodzice w pierwszej chwili w ogóle nie zorientowali się, że coś niebezpiecznego stało się z ich dzieckiem i.... pojechali dalej. 2-latkę uratowali ludzie podróżujący samochodem z kamerą oraz przypadkowi przechodnie. 

Zobacz także

Dziewczynka nie odniosła na szczęście żadnych obrażeń. Była prawidłowo zapięta w foteliku, który jednak był wadliwie przymocowany do tylnego siedzenia w aucie. Lokalna policja będzie prawdopodobnie domagać się tego, by rodzice odpowiedzieli za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. 

RadioZET.pl/Gazeta.pl/YouTube/MP