Zamknij

"Nie myłem rąk od 10 lat". Szokujące wyznanie prezentera [WIDEO]

Redakcja
12.02.2019 14:42
USA
fot. Wikimedia.Commons

Prezenter Fox News wyznał podczas jednego z programów, że od 10 lat nie myje rąk, gdyż "nie wierzy w zarazki". Wypowiedź wprawiła Amerykanów w osłupienie, a sprawę skomentowała już rzeczniczka stacji oraz sam zainteresowany. 

Pete Hegseth z Fox News, jeden z najpopularniejszych amerykańskich prezenterów i ulubieniec Donalda Trumpa, zaszokował Amerykę podczas niedzielnego programu. Oznajmił bowiem wszystkim zgromadzonym w studio oraz telewidzom, że...od dekady nie mył rąk. - Bakterie nie są czymś prawdziwym. Nie widzę ich, więc nie istnieją - mówił z poważną miną przy jednoczesnym spazmatycznym śmiechu ze strony dwójki współprowadzących:

Sporo użytkowników mediów społecznościowych potraktowała jednak jego wypowiedź bardzo poważnie. Na tyle, że w dyskusję włączyła się rzeczniczka Fox News Jaclyn Giuliano musiała prostować słowa Hegsetha, mówiąc, że był to tylko żart. Także sam zainteresowany, w odpowiedzi na tweeta dziennikarza konkurencyjnej stacji, niejako przyznał się do tego, że na wizji po prostu pozwolił sobie na żart:

- Jesteśmy w programie, świetnie się bawimy, czasem dyskutujemy. Nagle wpadam na pomysł: powiem, że nie myłem rąk od 10 lat. Jeśli spojrzysz na reakcję Eda i Jedediah, to zobaczysz, że się śmiali, jak w każdym odcinku - tłumaczył później dziennikarzom "USA Today" (cytat za Gazeta.pl). Przyznał przy tym, że zdumiała go ilość poważnych reakcji na jego słowa. 

RadioZET.pl/Gazeta.pl/YouTube/MP