Zamknij

Makabryczna zbrodnia. Dziewczynka spalona w piekarniku. Zamordowała ją babcia?

Redakcja
18.10.2018 15:28
Makabryczna zbrodnia. Dziewczynka spalona w piekarniku. Zamordowała ją babcia?
fot. Shutterstock

– To jedna z najbardziej przerażających zbrodni, którą dotychczas widziałem – powiedział policjant Kelvin Williams. Funkcjonariusze z Missisipi znaleźli w jednym z domów zwłoki 20-miesięcznej dziewczynki. Ciało znajdowało się w piekarniku i było spalone.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Policja ustaliła, że w chwili zabójstwa oprócz dziewczynki w domu przebywała tylko jej babcia, 48-letnia Carolyn Jones. Kobieta została aresztowana i usłyszała zarzut morderstwa pierwszego stopnia. Sąsiedzi twierdzą, że nie wiedzieli, aby ktokolwiek wchodził lub wychodził z domu, w którym miało miejsce morderstwo.

Zobacz także

Przyczynę zgonu ustalają pracownicy laboratorium kryminalnego. Badania mają wyjaśnić, czy dziewczynka zmarła w wyniku ran kłutych, czy spalenia.

– To jedna z najbardziej przerażających zbrodni, jakie dotychczas widziałem – powiedział policjant Kelvin Williams. Nie wiadomo, kto zdecyduje się podjąć obrony kobiety podczas procesu.

– Moja mama nie była agresywną osobą – mówi matka zamordowanej dziewczynki. Jak dodaje, kobieta zawsze dobrze traktowała wnuczkę i bardzo ją kochała.

RadioZET.pl/Independent/BM