Zamknij

Gwałcił 6-letnią dziewczynkę. Robił to setki razy. Grozi mu 2750 lat więzienia

16.06.2020 20:13
Gwałcił 6-letnią dziewczynkę. Robił to setki razy. Grozi mu 2750 lat więzienia
fot. Daily Mail

Policja z Oregonu zatrzymała 39-letniego Davida McCutcheon'a. Mężczyzna jest podejrzany o liczne gwałty i nadużycia na kilkuletniej dziewczynce. Jak podają lokalne media, McCutcheon może otrzymać karę 2750 lat więzienia.

David McCutcheon jest obecnie osadzony w więzieniu hrabstwa Lane w Oregonie. Został zatrzymany w ubiegłym tygodniu. 39-latek jest podejrzany o to, że dopuścił się kilkuset nadużyć seksualnych na 6-letniej dziewczynce.

Zarzuty dotyczą 70 przypadków gwałtu, 40 przypadków sodomii oraz 110 przypadków złego traktowania w związku z wskazanymi nadużyciami.

Gwałcił 6-letnią dziewczynkę. Może otrzymać karę 2750 lat więzienia

Jak podkreślają lokalne media, w stanie Oregon za gwałt grozi minimum 25 lat więzienia. Z kolei osoby winne sodomii mogą trafić za kratki na co najmniej 8 lat. W przypadku nadużyć na osobie poniżej 12 roku życia, kara ta wynosi 25 lat.

Zobacz także

McCutcheon nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Zobacz także

Zgodnie z prawem stanowym z Oregonie, prokurator może podjąć z oskarżonym negocjacje. Według "The Sun", w zamian za przyznanie się do winy, David McCutcheon ma otrzymać propozycję oddalenia mniej poważnych zarzutów.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ The Sun